Praktický lékař pro dospělé

EPIDEMIE KORONAVIREM

Nouzový režim zdravotnického zařízení

 

Vzhledem k nedostatku předepsaných ochranných pomůcek nejsme schopni zajistit bezpečný provoz ordinace. Proto moji praxi převádím do nouzového režimu.

Ordinace Šumná bude pro pacienty  uzavřena

otevřena bude ordinace ve Znojmě, bude poskytována  pouze telefonická či elektronická konzultace,  předpis e-Receptů a vystavování e- Neschopenek, osobní návštěva jen po předchozím telefonickém objednání

Ordinace Znojmo,

Vídeňská třída 602/28

Po-pa 7:00 – 12:00

Tel 515222694,   email ordinace.znojmo@seznam.cz

 

Pokud je to možné, odložte v zájmu vlastního zdraví návštěvu naší ordinace a kontaktujte nás telefonicky. Tel.: 515222694  Toto platí i pro příznaky běžného nachlazení, které je zvládnutelné samoléčbou v domácím prostředí.

Můžeme Vám elektronicky vystavit recept i pracovní neschopnost a tu i elektronicky ukončit. To vše bez vaší přítomnosti. Ta je nutná jen v případě zhoršení stavu, nebo delšího přetrvávání potíží.

Pokud k lékaři musíte (akutní případy), zatelefonujte a budete objednáni na přesný čas.

Neprovádíme do odvolání preventivní prohlídky a žádná jiná plánovaná vyšetření, neprovádíme pracovně-lékařské prohlídky a prohlídky pro posudkovou činnost. (řidičské a zbrojní průkazy, invalidní důchody, příspěvky na péči, lázně, pojistky, bolestné atd.

Osoby, na které se vztahuje karanténa a mají zároveň klinické příznaky, nechť z domova kontaktují přímo hygienickou stanici, tel: 773 768 994 nebo linku 1212 v ohrožení života pak 112.  

MUDr. Filip Lerch